Partner Roku FireEye

Na konferencji dla Partnerów FireEye w Miami ( Boca Raton ) Trecom Enterprise Solutions odebrał nagrodę najlepszego Partnera FireEye w Europie za rok 2019!
Jest to dla nas bardzo ważne wyróżnienie, tym bardziej, że takich nagród dla partnerów na cały świat było tylko cztery!!!
Jedna nagroda dla obszaru obu Ameryk, Druga dla obszaru Azja Pacyfik, Trzecia dla Japonii I czwarta – ostatnia i nasza dla całej Europy! ?
Serdecznie dziękujemy całemu Zespołowi Trecom Enterprise za zaangażowanie i ciężką pracę, która doprowadziła nas do takiego momentu, kiedy możemy być dumni z naszych osiągnięć i obiecać sobie, że nieustannie będziemy rozwijać się i pracować na to, aby ten wysoki poziom utrzymać.

Pozostałe aktualności

6 listopada, 2021

Cisco AMP for Endpoints cz.2

W tym odcinku skupimy się na możliwościach zapobiegania, wykrywania oraz reagowania na wykryte zagrożenia.

6 listopada, 2021

Cisco AMP for Endpoints cz.1

Cisco AMP czyli moc analityki w chmurze, jako zaawansowana prewencja ale także nieprzerwany monitoring klasy EDR. W tym odcinku opowiemy czym […]

14 września, 2020

Umbrella cz.5 – Raporty i analityka

W piątym, ostatnim już odcinku naszego cyklu o produkcie Cisco Umbrella opowiemy o modułach tworzenia raportów oraz o narzędziu rozbudowanym […]

19 sierpnia, 2020

Umbrella cz.4 – Dashbord

Część czwarta naszego cyklu o produkcie #Cisco #Umbrella opowiada o funkcjach zarządzania i wyglądzie Dashbordu produktu.

Zobacz wszystkie...