cisco-logo

Szkolenia i certyfikaty Cisco

+48 22 488 72 00 szkolenia@trecom.pl

 

Grupa TRECOM jest firmą z polskim kapitałem i tradycjami sięgającymi 1996 roku,  cechującą się dynamicznym rozwojem i ciągłym doskonaleniem. Wierzymy, że technologia IT jest przyszłością, dlatego z pasją wspieramy działalność Klientów poprzez rozwój i optymalizację posiadanych przez nich systemów IT.

W tym celu uruchomiliśmy Centrum Innowacji i Szkoleń w Warszawie i Poznaniu. Nasze Centrum otrzymało w 2015 roku tytuł Autoryzowanego Partnera Edukacyjnego Cisco. Posiadamy kompleksową ofertę szkoleń Cisco, która pozwala na zdobycie wiedzy, zdanie egzaminu i uzyskanie certyfikatu pod jednym dachem.

Naszym klientom oferujemy również szkolenia z zakresu bezpieczeństwa informacji, w tym: bezpieczeństwo IT, zarządzanie ciągłością działania, ochrona danych osobowych i normy bezpieczeństwa ISO/IEC.

Skupiamy liczną kadrę ekspertów z wielu dziedzin, którzy stale zwiększają swoje kompetencje. Nasz inżynier jako pierwszy w Polsce zdobył certyfikat CCDE. Dbamy, by satysfakcja naszych Klientów wynikała z najwyższej jakości świadczonych przez nas usług, a realizowane projekty stały na najwyższym poziomie.

Dynamika działań, innowacyjność oraz stałe doskonalenie kompetencji doceniają nie tylko Klienci i Partnerzy. Firmę TRECOM nagrodzono szeregiem prestiżowych nagród, w tym Diamentem Miesięcznika Forbes oraz tytułem Gazeli Biznesu (cztery lata z rzędu). W 2014 roku została nagrodzona tytułem Cisco Commercial Partner of the Year na Europę Centralną, a w 2015 roku Cisco Services Partner of the Year.

Zapraszamy na stronę główną www.trecom.pl