cisco-logo

Szkolenia i certyfikaty Cisco

+48 22 488 72 00 szkolenia@trecom.pl

Collaboration

Środowisko biznesowe bardzo często korzysta z nowoczesnych narzędzi i urządzeń multimedialnych, dzięki którym możliwe jest organizowanie telekonferencji, czy też przesyłanie i odtwarzanie materiałów wideo. Szkolenie Cisco „Collaboration”, to świetna okazja do tego aby zdobyć wiedzę oraz umiejętności w zakresie zarządzania i administrowania usługami w tym środowisku.

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę składającą się z 8 kursów, zróżnicowanych pod kątem stopnia trudności. Uczestnicy certyfikowanych szkoleń organizowanych przez warszawską firmę Trecom, mają szansę poznać aplikacje CUCM, CUCME i inne, a także zdobyć wiedzę w zakresie działania wideokonferencji i przesyłania materiałów wideo.

Na kursach o wyższym stopniu zaawansowania, nasi instruktorzy zaprezentują między innymi konfigurację klastera, instalację terminala czy też tworzenie planu routingu telefonicznego.

Zdobycie tej wiedzy pozwoli Państwu nie tylko na administrowanie siecią w środowisku biznesowym, lecz także ułatwi pozytywne zaliczenie egzaminu na certyfikat Cisco.