cisco-logo

Szkolenia i certyfikaty Cisco

+48 22 488 72 00 szkolenia@trecom.pl

Security

Bezpieczeństwo sieci jest jednym z najważniejszych zagadnień w branży informatycznej, szczególnie biorąc pod uwagę nieustannie rosnącą ilość zagrożeń. Dlatego też zapraszamy Państwa na certyfikowane szkolenia Cisco w tematyce „Security”, organizowane w Warszawie przez firmę Trecom.

Moduł „Security” składa się z 8 kursów o różnym stopniu trudności i zaawansowania. Uczestnicy mogą się zapoznać między innymi z podstawowymi technikami opracowywania bezpieczeństwa sieciowego w organizacji, a także zabezpieczania i kontrolowania sieci przy wykorzystaniu takich narzędzi jak Firewall ASA czy Identity Services Engine.

Szkolenie „Security” pomoże Państwu także w przystosowaniu praktycznych umiejętności wykorzystywania technik, gwarantujących bezpieczną komunikację w ruchu internetowym. Innym szczegółowo omawianymi zagadnieniami są kontrola i profilowanie stacji roboczych, a także uwierzytelnianie i autoryzacja użytkowników.

Udział w naszych kursach pomoże Państwu w przygotowaniu się do egzaminu, którego zaliczenie wiąże się ze zdobyciem powszechnie cenionego przez pracodawców certyfikatu Cisco.